Współpraca z INFLINKiem

Z przyjemnością informujemy, że Informacja Turystyczna nawiązała współpracę z INFOLINKiem - nieocenioną pomocą dla obcokrajowców we Wrocławiu.

 

 

INFOLINK to grupa specjalistów, konsultantów i wolontariuszy zajmujących się przede wszystkim szeroko rozumianą obsługą turystów zagranicznych zarówno w sprawach, które niekiedy i naszych Rodaków przyprawiają o zawrót głowy, takich jak wizy, prawa jazdy, karty pobytu, dokumenty stałego pobytu, kontakt z placówkami dyplomatycznymi jak również pomocą prawną i psychologiczną w sytuacjach kryzysowych.

 

Stanowią nieocenioną pomoc zarówno dla osób, które zamierzają zamieszkać we Wrocławiu na dłużej jak i dla tych, którzy odwiedzili nas na chwilę w ramach wakacji. Częścią działalności Infolinku jest też informowanie o najciekawszych propozycjach kulturalnych, szczególnie w tak istotnym dla Wrocławia okresie jakim jest cały rok 2016. 

 

Na stronie Infolinku (domyślnie w języku angielskim, ale jest też przetłumaczona na język polski) znajdziecie Państwo wszystkie najważniejsze informacje kontaktowe.

 

Jeżeli macie Państwo wśród znajomych osoby z zagranicy, którzy potrzebują doraźnej pomocy w sprawach organizacyjnych związanych z codziennym życiem we Wrocławiu, koniecznie pokażcie im Infolink.

12.03.2016 10:08:24


"The Meeting Point"
czynny od 9.00 do 21.00 Rynek 14, 50-101 Wrocław tel. + 48 71 3443 111 ; fax + 48 71 344 29 62 e-mail: info@itwroclaw.pl
POLSKIE FRYKASY INFOPUNKT visitWroclaw.eu